Meble biurowe – Kostrubiec Szczecin

Producent mebli biurowych Kostrubiec oferuje swoje produkty na terenie Szczecina i całego województwa zachodniopomorskiego. Nasza firma posiada pełną gamę mebli biurowych: meble pracownicze, meble gabinetowe, lady recepcyjne, regały, szafy oraz krzesła i fotele biurowe producenta siedzisk biurowych Profim.

Dokładamy wszelkich starań aby każdy produkt dostarczany do klienta charakteryzował się jakością i odpornością na trudy codziennego użytkowania. Naszą filozofią jest projektowanie rozwiązań przemyślanych i ergonomicznych przy utrzymaniu ciekawego wzornictwa oraz kolorystyki. Meble biurowe jakie oferujemy nadają się do wszechstronnego zastosowania w wielu firmach oraz instytucjach. W ofercie znaleźć można  rozwiązania dla każdego rodzaju biur, powierzchni open space, sal konferencyjnych czy recepcji. Kostrubiec Szczecin dba o szeroki wybór mebli tak aby każdy klient mógł znaleźć produkt najbardziej odpowiadający osobistym preferencjom.

Wyposażamy w meble liczne obiekty handlowe, biura oraz hotele zlokalizowane w Szczecinie i w całym województwie zachodniopomorskim.

Ergonomiczne meble biurowe do Twojej firmy

Nasze meble biurowe obecnie znaleźć można w wielu firmach oraz instytucjach gdzie są symbolem niezawodności i funkcjonalności. Długi proces zaczynający się od zaprojektowania produktu aż po ostateczną kontrolę jego jakości pozwala na wyeliminowanie wszelkich niedoróbek czy wad produkcyjnych. Każdy detal jest dobrze przemyślany tak aby mebel stanowił zharmonizowaną całość i mógł podołać eksploatacji przez wiele lat.

Kostrubiec Szczecin Oferujemy wysokiej jakości meble biurowe.

Kostrubiec Szczecin – Dane kontaktowe

KOSTRUBIEC Producent Mebli Biurowych
Region Zachodniopomorski – Szczecin

tel. 603 037 556
@ szczecin@(at)kostrubiec.pl