Meble biurowe w Trójmieście

Meble biurowe – Kostrubiec Trójmiasto

Dynamiczny rozwój firmy Kostrubiec doprowadził do otwarcia naszego oddziału w mieście Gdańsk. Dzięki temu jesteśmy w stanie odpowiedzieć obecnie na zapotrzebowanie wielu firm na meble biurowe w regionie Trójmiasta. Zaufanie jakim obdarzyli nas nasi dotychczasowi kontrahenci było głównym powodem dla którego zdecydowaliśmy się na ekspansje naszej działalności. Nasza wieloletnia obecność na rynku jako producenta mebli jest świadectwem klasy naszych produktów.

Meble biurowe Kostrubiec – wyposażenie biura bez kompromisów

Nowoczesne linie technologiczne jakimi dysponujemy umożliwiają nam na dostarczanie mebli trwałych o niebanalnym designie przy czym każdy rodzaj może być na życzenie dopasowany do indywidualnych preferencji. Współpraca z najlepszymi dostawcami komponentów daje pewność wieloletniego użytkowania bez śladów eksploatacji a wysoki poziom ergonomii charakterystyczny jest dla każdego produktu opuszczającego linie produkcyjne firmy Kostrubiec.

Meble biurowe mogą być z powodzeniem stosowane w wielu obiektach a ich przeznaczenie może się różnić w zależności od potrzeb. W naszej ofercie dostać można zatem bardzo szeroki asortyment mebli biurowych, gabinetowych, pracowniczych czy recepcyjnych. Każdy mebel widniejący w naszym katalogu to produkt przemyślany i stworzony w oparciu o wieloletnie doświadczenie – nasze oraz naszych klientów, którzy są dla nas inspiracją do tworzenia najlepszych produktów. Kostrubiec Trójmiasto to zaufany producent mebli, który zaprasza do współpracy wszystkich zainteresowanych wysokiej jakości meblami biurowymi.

Producent mebli Kostrubiec w Trójmieście – oferujemy wysokiej jakości meble biurowe.

Kostrubiec Słupsk – Dane kontaktowe

Oddział Gdańsk – Regionalne Biuro Handlowe

ul. Kartuska 195a, 80-122 Gdańsk

tel. 59 811 33 88
@ gdansk(at)kostrubiec.pl

Region Zachodniopomorski

tel. 59 811 33 88
@ gdansk(at)kostrubiec.pl