krzesła i fotele biurowe

Fotele i krzesła biurowe – Kostrubiec Gdańsk

 

KATEGORIE PRODUKTÓW:


 

Dodatkowo:


Wyposażenie biurowe producent

Posiadamy pełną ofertę siedzisk biurowych producentów Profim (Grupa Flokk) i Nowy Styl – fotele i krzesła biurowe obrotowe, fotele gabinetowe, krzesła konferencyjne, sofy biurowe, fotele, siedziska recepcyjne oraz elementy uzupełniające – krzesła socjalne, ławki, pufy, hokery, łączniki krzeseł, wieszaki stojące, ścianki działowe, panele ścienne, poduszki, jak również takie elementy, jak: przesłony ze szkła bezpiecznego, przesłony ochronne, przesłony szklane, przesłony szklone, przegrody ochronne, przegrody ze szkła bezpiecznego, przegrody szklane, przegrody szklone, przesłona na biurko, osłona na biurko, przesłona na ladę, osłona na ladę, przesłony antywirusowe, osłony antywirusowe, osłony ochronne, osłony ze szkła bezpiecznego, osłony szklane, osłony szklone. Zapewniamy profesjonalne doradztwo przy doborze produktów marek Profim i Nowy Styl, dzięki naszej pomocy w łatwy sposób znajdziesz odpowiadające potrzebom firmy fotele biurowe, które dopełnią elegancki wygląd profesjonalnych wnętrz biurowych oraz wygodne nowoczesne krzesła biurowe.

Wyjątkowa oferta foteli i krzeseł biurowych

Kostrubiec – Top Partner Profim (Grupa Flokk) i Dystrybutor Produktów Nowy Styl – czołowych producentów na rynku siedzisk biurowych. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość krzeseł i foteli biurowych. Fotele tych marek wyróżnia rozpoznawalny design, ergonomiczne rozwiązania i wysoka jakość. Zapraszamy do naszych salonów firmowych: Gdańsk i Słupsk.

 

Krzesła biurowe i obrotowe

Krzesła biurowe i obrotowe to niezbędne elementy wyposażenia stanowiska pracy, dlatego muszą być jak najlepiej dobrane, by podnosić komfort pracy i nie powodować kłopotów ze zdrowiem. Innym, równie ważnym czynnikiem decydującym o wyborze określonego modelu, jest również jego estetyka. Wyposażenie biurowe producenta Kostrubiec to bogata oferta produktów, dzięki którym wyposażysz swoją firmę we wszelkie niezbędne umeblowanie, wraz z niezbędnymi dodatkami takimi jak wygodne wieszaki, czy stylowe poduszki. Liczne kolekcje krzeseł biurowych, konferencyjnych czy pracowniczych to gwarancja znalezienia produktu spełniającego nawet najbardziej wyszukane potrzeby naszych odbiorców. Bestsellerowym produktem jest model Fan – pod nazwą tej kolekcji kryją się nie tylko stylowe i wygodne krzesła pracownicze, lecz też komfortowe sofy, dostępne w wielu kolorach. Krzesła biurowe i obrotowe, jakie dziś proponujemy, to absolutny hit na rynku wnętrzarskim, jeśli chodzi o aranżacje pomieszczeń firmowych.

 

Hokery do biura

Interesującą propozycją są hokery, krzesła swoją wysokością stylizowane na te, jakie znamy głównie z barów. Dziś znajdują nieco szersze zastosowanie i spotkać je możemy również w prywatnych domach, jak i na salach konferencyjnych najbardziej prestiżowych firm. Hokery są dostępne między innymi w kolekcji Ariz, zawierającą krzesła konferencyjno-audytoryjne. Ich zaletą jest lekka forma, która może znaleźć zastosowanie w praktycznie każdym wnętrzu. Świetnie sprawdzą się w miejscach takich jak recepcja czy poczekalnia. Oferowane meble i dodatkowe elementy wyposażenia wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują odporność na intensywne użytkowania i trwałość przez długie lata. Stylowe umeblowanie, w tym fotele i krzesła biurowe, które posłuży Ci w stanie idealnym przez długi czas, znajdziesz właśnie w naszej ofercie.

 

Doposażenie biura – stoły i stoliki

Idealnym doposażeniem pomieszczeń socjalnych lub sal konferencyjnych są stoły i stoliki marki Profim. Ich różnorodność pozwoli bez większych przeszkód dobrać najlepszy design do projektowanej przestrzeni. Stoliki cechuje możliwość szerokiego zastosowania. Mogą być bardzo przydatne petentom przy wygodnym wypełnianiu formularzy, wypiciu kawy z automatu, siedząc na komfortowej sofie i czekając na swojej kolej, czy też w organizacji kącika zabaw dla dzieci. Miejsce, w którym maluchy spędzą miło czas, jest niezwykle potrzebne, ułatwi szybsze załatwianie spraw tym, którzy musieli swoje pociechy wziąć ze sobą. 

 

Niemal nikt nie zwraca na nie uwagi dłużej niż kilka sekund, a jednak okazuje się, że one również mogą istotnie wpłynąć na wygląd pomieszczenia. Mowa tutaj oczywiście o wieszakach i poduszkach, które choć niepozorne, mogą znacząco podnieść komfort użytkowania pomieszczenia. Oprócz praktycznego zastosowania w postaci gadżetu do zawieszenia ubrań czy wygodnego podparcia pleców, wieszaki i poduszki to stylowe dodatki, znacznie ożywiające wystrój pomieszczenia. Oferowane są zarówno w interesujących, przykuwających uwagę kolorach, jak i tych bardziej stonowanych.

 

Nasz asortyment obejmuje także lady recepcyjne, meble gabinetowe oraz meble pracownicze, w tym biurka elektryczne.