Jak działamy

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta począwszy od profesjonalnego doradztwa, projektowania, poprzez sprzedaż, produkcję, transport i rozmieszczenie wyrobów u klienta aż po serwis gwarancyjny. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

 

Ponad 30 lat doświadczenia

Wszystkie meble wykonujemy na zamówienie, przy czym posiadamy stałą ofertę produktów, jak również realizujemy indywidualne projekty na potrzeby klienta.
W ofercie posiadamy pełny asortyment meblowy do biur, sal konferencyjnych, sal szkoleniowych, gabinetów, call center, recepcji, poczekalni, biurowych aneksów kuchennych, sal obsługi klienta, a także sądowych sal rozpraw.
Meble w stałej ofercie pogrupowane są w systemy (tj. podstawy biurek i stołów) – ZORA P-11, KONTI P-12, RESTO P-13, FORIO P-14, SEVI P-1, GELIA P-3, C-1, C-2, C-3, SNC, SP. Do każdej podstawy klient ma możliwość doboru blatów biurek oraz blatów stołów, łączników, dostawek, kontenerów, szafek, regałów, szaf ubraniowych, zestawów regałów, mebli uzupełniających, siedzisk biurowych itp. Każdy z systemów występuje w bogatej kolorystyce, jak również jest możliwość łączenia różnych kolorów płyt w jednym meblu. Wykonujemy także przesłony ze szkła bezpiecznego, przesłony ochronne, przesłony szklane, przesłony szklone, przegrody ochronne, przegrody ze szkła bezpiecznego, przegrody szklane, przegrody szklone, przesłona na biurko, osłona na biurko, przesłona na ladę, osłona na ladę, przesłony antywirusowe, osłony antywirusowe, osłony ochronne, osłony ze szkła bezpiecznego, osłony szklane, osłony szklone.
Meble produkujemy z płyty wiórowej trójwarstwowej obustronnie melaminowanej o klasie higieniczności E1. To gwarancja, że meble wykonane są z bezpiecznego dla zdrowia materiału. Płyta melaminowana jest wytrzymała na zarysowania, ścieranie, zaplamienia i odkształcenia.
Wąskie krawędzie wykończone są doklejkami z twardego ABS o grubości 1 mm oraz 2 mm na blatach, wieńcach i drzwiach. Wszystkie okucia stosowane w meblach pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów polskich i europejskich. Wybierając dostawców komponentów do naszych wyrobów kładziemy nacisk na oferowaną jakość.
Wyposażamy zarówno większe inwestycje (wielostanowiskowe powierzchnie biurowe), jak i mniejsze przedsięwzięcia (pojedyncze pomieszczenia biurowe).

 

Warunki techniczne dostaw mebli

Zasady użytkowania, konserwacji i warunki gwarancji mebli