lady recepcyjne

 

 

Projektujemy i wykonujemy lady recepcyjne dopasowane indywidualnie do wizerunku danego miejsca oraz potrzeb użytkowników. Poniżej nasze przykładowe realizacje:

 

 

Lady recepcyjne i biurowe Gdańsk

Dobrze zaprojektowana i wykonana recepcja to wizytówka placówki, miejsce, w którym klienci budują swoje wrażenie o miejscu, do którego przychodzą. Mebel, od frontu pełni funkcję estetyczną, budującą wizerunek wnętrza, a z tyłu kryjący w sobie masę szafek, szuflad i półek, w których przechowywane są niezbędne dokumenty i akcesoria. Producent lad biurowych i recepcyjnych Kostrubiec oferuje swoim klientom wykonanie oryginalnego projektu lady, która skutecznie pomoże podkreślić wystrój wnętrza. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda placówka ma inny charakter. Inaczej będziemy czuli się w kameralnym hoteliku, inaczej na siłowni, a jeszcze inaczej w szpitalu. Pociąga to za sobą konieczność zastosowania innego wystroju wnętrza, zatem proponujemy wykonanie projektu indywidualnego lady idealnej do określonej placówki.

 

Lady recepcyjne i biurowe Kostrubiec to coś więcej niż zwykłe meble. To wysokiej jakości produkty, dzięki którym sprawisz, że wyposażana przez Ciebie placówka nabierze charakteru i estetyki. W swoim portfolio mamy liczne realizacje wraz z recenzjami od zadowolonych klientów, dzięki czemu zyskujesz gwarancję współpracy z najlepszymi fachowcami w branży meblowej.

 

Producent lad biurowych i recepcyjnych

Interesujące połączenia drewna, szkła i metalu gwarantuje stworzenie nieszablonowej aranżacji, której nie spotkasz nigdzie indziej. Możliwość wmontowania oświetlenia ledowego dodatkowo podnosi atrakcyjność wizualną nie tylko lady, lecz tez i całej recepcji. Zamawiany mebel może mieć dowolny kształt. Oferujemy wieloletnią gwarancję, wysoką trwałość, a przy tym obszerną paletę kolorów. Pomagamy tworzyć lady, które idealnie wpasują się w każdy styl aranżacji wnętrza – zarówno klasyczny, jak i nowoczesny. Nowoczesne lady recepcyjne i biurowe charakteryzują się zastosowaniem niebanalnych rozwiązań, takich jak ciekawy system oświetlenia, kolorowe wstawki ze szkła, pleksy, lub płyt drewnianych z barwną okleiną, a nawet żywymi kwiatami. Wyobraźnia zamawiających nie ma granic, a naszym zadaniem jest sprostać nietypowym pomysłom.

 

Zamieszczone zdjęcia przedstawiają gotowe lady w konkretnych pomieszczeniach, jak i atrakcyjne wizualizacje, dzięki którym jesteśmy w stanie zasugerować najlepsze rozwiązania, zanim jeszcze przystąpimy do realizacji projektu. Wyróżnia nas wysoka jakość oferowanych mebli oraz szybki termin realizacji zamówienia, które kontrolujemy od samego początku aż do końca, oferując gwarancję oraz usługi naprawcze już po zrealizowaniu zlecenia. Oferujemy zarówno rozwiązania klasyczne, neutralne, jak i oryginalne, nieszablonowe, pozwalające od wejścia zachęcić klientów do skorzystania z usług. Nie tylko lady recepcyjne budują atmosferę placówki. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą innych mebli biurowych, takich jak krzesła i fotele, stoły, pojemne szafy i szafki oraz eleganckie dostawki do biurek i stołów. Z naszymi meblami Twoja recepcja stanie się komfortowym miejscem nawet dla najbardziej wymagających interesantów.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami z kategorii: