Ponad 30 lat doświadczenia w produkcji mebli

Kostrubiec Meble Biurowe Sp. J. to producent mebli biurowych. Początki istnienia firmy sięgają roku 1989, kiedy to rozpoczęto produkcję pierwszych mebli – były to wówczas stoliki pod telewizory i elektroniczny sprzęt biurowy. Z roku na rok, oferta ta była rozszerzana o nowe produkty, co sprawiło, że obecnie w zakładzie produkowana jest pełna gama nowoczesnych mebli biurowych w kilku systemach.

Od początku działalności dbano o własną, wyrazistą markę dla wytwarzanych produktów – w rezultacie znak handlowy ,,Kostrubiec’’ został zastrzeżony w Urzędzie Patentowym RP w 1998 roku.

 

Obecnie oferujemy szeroki asortyment wyposażenia biurowego w kilkunastu systemach mebli biurowych i gabinetowych. Z uwagi na szeroką gamę mebli uzupełniających, każdy z systemów daje wiele możliwości konfiguracji mebli do swojej przestrzeni pracy.
Cały proces produkcji mebli odbywa się w naszym zakładzie produkcyjnym w Sąborzu pod Słupskiem.
Ważnym elementem naszej działalności jest współpraca z przedsiębiorstwem Profim (Grupa Flokk) – polskim renomowanym producentem nowoczesnych siedzisk biurowych (krzesła biurowe, fotele biurowe, fotele gabinetowe, krzesła konferencyjne, soft seating, ławki, pufy, hokery, wieszaki). Jesteśmy jednym z dziesięciu Top Partnerów marki Profim w województwie pomorskim.