meble biurowe pracownicze

Meble biurowe pracownicze dostępne są w dziewięciu systemach:

System KOMA

 

Biurka i stoły z elektryczną regulacją wysokości

 

System SP

 

System SNC

 

System C-3

 

System C-2

 

System C-1

 

Gelia P-3

 

Sevi P-1

 

Meble biurowe dla pracowników 

Meble biurowe muszą spełniać pewne standardy, jakich nie stawiamy często sprzętom wykorzystywanym w domowym zaciszu. Chodzi m.in. o szuflady, w jakich można przechowywać pod kluczem ważne dokumenty, czy też stoliki z blatem o elektrycznie regulowanej wysokości. Inne, równie ważne wymagania to prostota, wytrzymałość i funkcjonalność. Co zapewni Ci wyposażenie posiadające wszystkie niezbędne cechy?

 

Producent biurek i stołów biurowych Kostrubiec proponuje wysokiej jakości meble dostępne w ośmiu atrakcyjnych systemach, dzięki którym nie tylko podniesiesz poziom estetyki swojego miejsca pracy, lecz też zapewnisz sobie należyty komfort podczas długich godzin za biurkiem. Dostępne w ofercie biurka i stoły z elektryczną regulacją wysokości pozwalają na szybkie i proste dostosowanie mebli do Twoich indywidualnych preferencji. Dodatkową zaletą jest również to, że stoliki i biurka możesz zamówić także w innych rozmiarach, niż proponowane na naszej stronie. Wbudowane systemy antykolizyjne zapewniają całkowite bezpieczeństwo podczas użytkowania, a wysoka wytrzymałość blatu sprawi, że mebel będzie Ci służył przez lata.

 

Producent biurek i stołów biurowych

Wolisz bardziej klasyczne rozwiązania? Odpowiedzią na Twoje potrzeby będzie system meblowy SEVI P-1, którego podstawą jest płyta. Biurka z wbudowanymi szafkami i szufladami umożliwią Ci wygodne poukładanie wszystkich niezbędnych w pracy drobiazgów. Mimo iż nie ma wbudowanych systemów regulacji, jest niemniej funkcjonalny niż inne i również pozwoli Ci na stworzenie takiego stanowiska pracy, którego nie zechcesz szybko opuścić. Pozostałe systemy meblowe wyposażone są w estetyczne, proste stelaże metalowe, wraz z wygodnymi stopkami do poziomowania. Łączenia nóg stołu z profilami poziomymi są konstruowane tak, by nie były widoczne. Systemy C-1, C-2, C-3 wyposażone są w możliwość wyregulowania wysokości stołu za pomocą płynnej regulacji manualnej w zakresie 680-860 mm.

 

Pracownicze zestawy mebli

Zestawy mebli pracowniczych to nie tylko biurka i stoliki. Oferujemy naszym klientom także liczne dostawki w różnorodnych kształtach, a także kontenery, szafki, szafy aktowe oraz inne rodzaje szaf. Obszerna, a jednocześnie stonowana kolorystyka pozwoli idealnie dobrać meble do palety barw zastosowanej we wnętrzu. Sprawia to, że oferowane przez nas produkty będą idealnie współgrać z aranżacją pomieszczenia w dowolnym stylu. Stelaże mebli dostępne są w odcieniach bieli, czerni oraz szarości. Na życzenie indywidualne stelaż ze stopą dolną może być wykonany w wersji chromowanej. Oferowane przez nas biurka i stoły dostępne są w wielu kształtach, preferencje co do ich ostatecznego wyglądu można w dużej mierze dobrać samodzielnie, co daje wiele możliwości połączenia kilku stolików w jeden większy, tworząc dogodne miejsce do pracy grupowej np. nad większym projektem. Korzystając z naszej usługi, możesz łatwo stworzyć wyjątkowo funkcjonalny i niepowtarzalny zestaw mebli do Twojego biura. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem, obejmującym poniższe kategorie: