meble gabinetowe

Meble gabinetowe dostępne są w czterech systemach:

Forio P-14

 

Resto P-13

 

Konti P-12

 

Zora P-11

 

Meble gabinetowe producent

Meble gabinetowe na wymiar w całości są przez nas zaprojektowane. Firma Kostrubiec Meble Biurowe oferuje klientom cztery podstawowe systemy meblowe, spośród których każdy można perfekcyjnie dopasować do stylu, w jakim jest zaaranżowane pomieszczenie biurowe. Proponujemy meble systemu FORIO, które świetnie odnajdą się we wnętrzach o surowym, nowoczesnym, minimalistycznym stylu – również pomieszczeniach typu loft. Meble wyróżniają się wyrazistymi, kwadratowymi kształtami, idealnie podkreślającymi prostotę wnętrza. Podstawowa wersja mebli w systemie FORIO dostępna jest w stonowanej kolorystyce, w której dominują odcienie bieli, beżu, brązu czy też szarości, niemniej jednak można zamówić wyposażenie wnętrza w indywidualnie dobranych barwach, dostępnych w oferowanych przez nas paletach kolorów.

 

Ekskluzywne meble gabinetowe Gdańsk – Słupsk

Umeblowanie dostępne w modelu RESTO to gratka dla miłośników cieplejszego wystroju wnętrza. Równie dobrze odnajdą się one w gabinetach w nowoczesnym stylu, jak i w wystroju tradycyjnym, w którym dobrze harmonizować będą z ciepłą kolorystyką. Znakomicie wyglądają także wtedy, gdy są wykonane w żywych, orzeźwiających barwach, wnoszących do wnętrza trochę ciepła. Meble z systemu RESTO cechują się blatami o zaokrąglonych krawędziach, co pomaga złagodzić surowość minimalistycznie urządzonego wnętrza. Podstawy zastosowane w biurkach i stołach w tym modelu zwiększają nasze możliwości dekoracyjne, ze względu na możliwość łączenia dwóch kolorów płyt.

 

Gabinetowe meble biurowe

Klasyczna elegancja to drugie imię systemu KONTI. Meble dostępne w wersji z zaokrąglonymi blatami oraz stonowanej kolorystyce, bardzo dobrze odnajdą się w gabinecie urządzonym klasycznie. Pozwalają zachować równowagę barw w pomieszczeniu, w którym zastosowano ciemną paletę. Meble w systemie KONTI będą idealną propozycją dla tych, którzy zgadzają się ze stwierdzeniem, według którego piękno tkwi w prostocie. Proste, klasyczne aranżacje będą perfekcyjnym tłem dla modelu KONTI. Umeblowanie z systemu ZORA to doskonały wybór dla osób ceniących sobie solidne, masywne meble. Ich kolejną cechą wyróżniającą jest to, że bardzo dobrze sprawdzają się w różnych stylach – klasycznym, nowoczesnym, tradycyjnym i wielu innych. Dobrze odnajdują się one zarówno w pomieszczeniach o jasnej, jak i ciemnej tonacji, co daje ogromne pole do działania w zakresie aranżacji.

 

Producent mebli do gabinetu pracowniczego

Meble gabinetowe producenta Kostrubiec to idealny wybór dla osób, które nie boją się nieszablonowych rozwiązań w doborze aranżacji. Zapewniamy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie, czuwając nad realizacją zamówienia od początku do samego końca, z zapewnieniem dalszej współpracy nawet po zakończeniu realizacji zlecenia. Oferujemy gwarancję i profesjonalną obsługę techniczną, podczas gdy klientom pozostaje już tylko cieszyć się wysokiej jakości meblami i pracą w stylowo wyposażonym wnętrzu. Meble z wymienionych wyżej systemów, oprócz palety klasycznej, dostępne są także w kolorystyce z kolekcji One World Krono lub Egger

 

Oferujemy także krzesła i fotele biurowe, biurka elektryczne oraz zajmujemy się produkcją lad recepcyjnych i mebli biurowych dla pracowników.